Strona główna

Nasz hotelik

"Hotelik Europa" to sezonowy dom wypoczynkowy położony w Mielnie, w dzielnicy Unieście, przy głównej ulicy 6 Marca. Proponujemy Państwu przytulne pokoje, wszystkie z łazienkami, lodówką, czajnikiem elektrycznym, telewizorem oraz parawanem plażowym, w rozsądnych cenach. Dysponujemy dużą, ogrodzoną działką z miejscami parkingowymi dla Naszych Gości, miejscem do grillowania, oraz dostępem do nowo wybudowanej ścieżki rowerowej łączącej kanał Jamneński z centrum Mielna. Z naszego obiektu jest 7 minut do plaży na piechotę. Unikalne położenie na mierzei sprawie, że wybór miejsca wakacji między wyjazdem nad morze lub nad jezioro jest prosty. Zapraszamy do MIELNA!!!:):):)

Oferujemy w korzystnym stosunku ceny do jakości:

- pokoje 2,4 i 5 osobowe,
- wszystkie pokoje z łazienkami,tv, lodówka oraz czajnikiem elektrycznym,
- bezpłatne miejsca parkingowe dla naszych gości,
- plac zabaw dla dzieci,
- dostęp do aneksu kuchennego.

W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, punkty gastronomii, stołówki, przystanek komunikacji miejskiej, bankomaty a także przystań tramwaju wodnego "Koszałek". Przy posesji przebiega nowa droga rowerowa, umiejscowiona na usypanym w 2013 roku wale przeciwpowodziowym, łączącym Kanał Jamneński z centrum Mielna. Ze względu na doskonałe położenie przy głównej drodze łączącej osiedle Unieście z centrum Mielna stanowi dobrą bazę wypadową do zwiedzania okolicy. Dotarcie na piaszczystą, strzeżoną plażę zajmuje naszym gościom 7 minut. Do oddalonych o 7 km Łaz można dojechać wypożyczonym rowerem, nowo wyasfaltowaną drogą w 30 min (nie licząc postoju na malowniczym kanale, łączącym 9-te pod względem wielkości w Polsce, jezioro Jamno z morzem. O plaży nudystów czy poniemieckich hangarach nie wspominając:)). Według opinii naszych klientów trudno znaleźć równie efektowne dyskoteki w wielu miastach naszego kraju. Po intensywnie spędzonej nocy dobrze jest zregenerować siły właśnie w Naszej spokojnej części Mielna:). Zawsze świeża ryba z przystani rybackiej, pachnący sosnowy las i miękki biały piasek na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Wiadomość dla podróżujących koleją:
Korzystając z busa na dworcu kolejowym w Koszalinie, proszę powiedzieć kierowcy, że jadą Państwo do Hoteliku Europa, który mieści się przy sklepie spożywczym "Cytrus" obok Hotelu "Emocja".
Każdy kierowca będzie doskonale wiedział gdzie Państwa wysadzić:):):)

Serdecznie zapraszamy do Mielna i naszego Hoteliku Europa !!!

Więcej informacji pod numer telefonu : +48 880 177 467 (heyah), +48 516 466 518 (orange)
oraz poprzez email: [email protected]

Read about us in English: http://meteor-turystyka.pl/en/europa-uniescie,uniescie.html

Do zobaczenia'''

Drupal theme by pixeljets.com D7 ver.1.1